Čas pro nás

30.03.2020

Doba, která nastala je příležitost. Příležitost se konečně zastavit, podívat se do svého nitra, uvědomit si své priority. Jsou seřazené podle energetického principu? Jak je na tom příroda? Vážíme si jí dostatečně? Celé planety, co nám poskytuje, jak je vstřícná?

Všimli jste si, že se otevírá ve více oblastech společnosti jiný úhel pohledu? Ať už je to politická sféra, zdravotnická, společenská, rodinná a spousty dalších. Co nám to má ukázat? Je čas začít využívat veškerý potenciál a kapacity, co jsou v nás? Sdružit se a fungovat více z podstaty jednoty?

Z mého jiného úhlu pohledu na věc a celou situaci. Vše je možné, když máte vědomí... Tato jednoduchá věta zahrnuje vše. Když využíváte a otevřete si Vaše vědomí, tak se dokážete podívat co vše je za každým slovem, za každým vztahem, za každou situací, co je pro Vás a všechny okolo přínos, dokážete následovat energii bez toho, aniž by Vám do toho někdo mluvil. Jednoduše objevíte svoji jedinečnost, a to, jak můžete přispět této nádherné planetě. Dokážete se zeptat, jak to vše spojit, aby každého jedinečnost doplňovala celek. Krásná představa, že? A víte, že každá představa se dá zhmotnit? 

A právě proto jsme se teď zaměřili na online setkávání a vzdělávání, aby v tento čas, kdy máte možnost být se sebou a se svými rodinami, jste se maximálně propojili a podívali se na své vědomí, jedinečnost. Objevili krásu sebe, svých blízkých. 

Díky tomu Vám můžeme přenést online konferencí naše poznatky. Naučit Vás i z pohodlí Vašeho domova, s Vašimi nejbližšími, v rodinném kruhu tvořit pro Vaše těla. Vytvořit místo, kde strach a stres se rozplynou a vytvoří prostor pro jinou tvorbu, propojení s planetou, s každou molekulou, ať už nás, či okolí. Zase ta krásná představa? Můžeme ji spolu zhmotnit?

Nic nenahradí osobní kontakt, a jakmile to bude možné, začneme znovu pořádat kurzy, terapie i energetické procesy osobně, protože právě kontakt a fyzický dotek nás učí přijímat. 

Pravda, kolik z nás umí ve skutečnosti přijímat? Kdo z nás umí přijmout kompliment, aniž by ho v následující větě shodil, že to tak není? ("Jé, Ty si tak krásně uklidila... ale prosím tě, to nic nebylo..."). 

Kdo z nás umí přijmout kritiku a jiný názor? Na kolik procent respektujeme sebe? A na kolik procent respektujeme ostatní? Pokud nemáme respekt bez hodnocení a souzení k okolí, jak může přijmout někdo náš úhel pohledu?

Každý bez rozdílu, včetně mě, zeptejte se a představte si osobu, kterou ve svém životě skutečně respektujete, osobu kterou uznáváte a vnímáte všechny jeho názory, kde by Vás nikdy nenapadlo ho hodnotit nebo za něco soudit. Kolik takových osob je? A pak si představte, jaké vztahy vytváříte v okolí? Ať už partnerské, rodinné, s dětmi, obchodní, virtuální, přátelské... Je to stejné?

Máte možnost využít spoustu úžasných nástrojů a objevit tak Vaší jedinečnost.  Každý máme tu možnost přivézt a vytvořit si něco, čím bude ta naše terapie a práce speciální a jedinečná, inspirující, stejně tak, jako my samotní! A i kdyby znali a využívali energetické, tělesné i slovní procesy všichni na planetě, stále každý přinese svou jedinečnost do těchto prostředků. A kolik jich můžeme vytvořit právě my?

Vědomí nehodnotí a nesoudí. Na kolik procent využíváte své vědomí? A máte ho celé nebo ho drží v hrsti někdo jiný? S jakou lehkostí ho můžete otevřít a objevit vše, co v nás všech je?

Ať už se tu na planetě stalo či děje cokoliv, přijměte, dovolte a uznejte vše. Je každého volba, jak tvoří svůj život, jak vypadá, jestli je spokojený. Každý má možnosti. A každý činí volby. Každý jiné. A v tom je ta naše jedinečnost. Síla myšlenky a volby je silná. 

Jedině když poznáme a na 100 % budeme jednat z prostoru vědomí, tak přijmeme úplně vše, co tvoří i ostatní. Jakou inspirací jste, když jste sami sebou?

Pokud i Vy si vyberete dostat lehkost a radost do Vašeho života, do života Vaší rodiny, kontaktujte nás. Můžeme vytvořit kurz či online setkání jen pro Vaši rodinu, či vytvořit větší skupinu a zažít přísun větší energie. Každý naše volba tvoří. Jaká je Vaše další volba?

S pozdravem Klára