Vědomí dětí

05.02.2020

Musím Vám říct, jak mě vše fascinuje. Jak ty naše děti jsou obrovsky vědomé, až za hranice úplně všeho. Až z toho mrazí. 

Dnešní den a noc byl jedno velké waaaauuuu. Jako tradičně tvořím hlavně v noci, protože je klid a mám prostor sama na sebe, na své tělo a na své vědomí. Nicméně něco je jinak... 

V půl třetí se budí Amálka s neutišitelným pláčem, takovým tím bezradným, kdy tělo ví, že to, co tam vnímá není vůbec nic pěkného a začnou se objevovat obrazce, co je za tím... vůbec žádný pěkný obraz. 

Co šlo pročistit jsme energeticky pročistily, jenže všechno nešlo, bylo to obrovské téma. A tak jsme spolu pochodovaly a poznávaly celou situaci ze všech možných úhlů pohledu až do půl páté. Takže vlastně klasická tvořící doba a čas jít spát :) 

Přišlo toho hodně. A překvapující byl okamžik, kdy se čistě náhodou ozvala klientka, že by mohla namísto v pátek i dneska. Super, jdeme do toho. No a co se neotevře... Úplně stejná situace, která doplňuje střípky, které scházely. Jak úchvatné vědomí dětí. 

Pročistily jsme další část oné skládačky. A co se přihodí? Navečer máme online webinář na téma Minulost, a co vše Vás drží a nepustí v další tvorbě. A přesně na tento webinář přijde další klientka, která má zbylé kousky puzzlíků a obrazec je dotvořen. Uzavírá se tím spoustu kruhů, bolestí, co kdy kde kdo zažil, nevědomí. Jak se tohle může ještě zlepšit? 

Naprosto fantastické jak je tohle všechno propojené, jak my jsme propojení. Kde všude už jsme se v nějaké realitě mohli potkat a jaké to bylo? Nádhera podívat se pod pokličku toho všeho. Až za hranice úžasu... 

Možná, že i Vy jste mohli pocítit úlevu v určitých oblastech, kdo ví, jaký tohle vše mělo rozsah a co se tím vše vyřešilo. Vyberete si tu změnu? 

Shodou náhod máme v sobotu i webinář na téma dětského vědomí. Čeho všeho jsou si vědomí? Jak je to vše propojené? 

Tento ZOOM pro Vás máme jako dáreček, ať máte možnost se seznámit s tím, jak pracujeme. Jakým vědomím přínosem pro Vás můžeme být?

Těší se Klára a Káťa