Ženská a mužská energie

13.03.2020

Jaké to je fungovat z mužské energie😉Aneb čím vším si tomu bráníme😉

Už dlouhou dobu mi chodí ... jako volání o pomoc od spousty žen jejich ženství.

V dnešní realitě je spousty žen ve svém nitru, s rukou na srdci, nešťastných a to i přesto, že jsou velmi úspěšné v práci. Dokáží vydělat možná i větší finance než jejich muži a přesto například přichází o své nenarozené děti a nebo nemají ani tu možnost otěhotnět. Nebo se prostě jen přesto všechno co jsou schopné vytvořit a čeho dosáhnout necítí úplně spokojeně a nebo mají stále ve svém životě těžkosti.

Sama jsem k těmto ženám patřila. Vždy jsem vše dokázala zvládnout sama, postarat se o své dítě... později děti. A nikdy jsem zato nedostala jakékoliv ocenění či sebemenší uznání. A sama v sobě jsem měla, že to stále není dost. A bodejť by jo, neudělala, nedokázala jsem přijmout ženskou energii🙀. Být ženou na 100% (nemluvím tím o tom, že jsem nebyla ke svým dětem a muži něžná, pozorná a pečující... mluvím o tom na té energetické úrovni. Vše tuto jsem dělala, protože fyzicky jsem přeci žena a po tutom všem jsem toužila. A proč bych dostala ocenění zato, že jsem dělala z mužské energie to, co běžné dělají muži 😂😂😂Stejně jako málokdy muži chválí ženu zato, že 15 krát denně přebalila své dítě ... že 4 krát prala ... 50 krát utěšovala plačícího broučka a milionkrát sledovala jeho potřeby.

Samozřejmě i tuto je oblast, na kterou se dokážeme podívat a vaše drahé polovičky budou mít úplně jiné možnosti a vše vidět, nebo minimálně cítit velkou vděčnost zato, že mají doma tak báječnou ženu. A věřte, že stačí málo vše tuto pročistit a tolik věcí se ve všech vztazích, v celé rodině s lehkostí změní. Dokonce vznikne velký prostor pro zázraky.

Ale abych se vrátila k ženské energii. Opravdu velké množství klientek, jak z terapii Bars, tak z našeho on-line čištění mělo velkou úlevu a wauw efekt z toho, když jsme otevřely ženskou energii a neuznání ženství. Dějí se pak opravdu velké věci. A otevřelo jim to prostory ve všech ostatních oblastech života. Ať je někdo vědomí či ne, energeticky to z nás všichni vycítí z jaké energie fungujeme. Já osobně jsem se místo odměny kolikrát dočkala i fyzických napadání ... tak daleko jsem to v přijímání mužské energie dotáhla.

Z mužské energie s muži bojujete !!!!! A všichni, kdo čtete a umíte se zeptat se sami zeptejte .. Pravda???Je to tak? Naopak, i když říkáte stejné věci a chováte se úplně stejně a jste ve své ženské energii je to úplně jiné??? Naše klientky by vám to určitě potvrdily, pokud je mé slovo málo 😂😂.

Možná to co se v dnešních dnech kolem nás děje je třeba i proto, abychom zjistily, kdo doopravdy jsme, jaké jsou naše hodnoty, co můžeme tvořit jiného, propojily se opět sami ze sebou, uznali hodnoty své, hodnoty rodiny, přátel a změnily to, co tvoříme a z jaké energie. A přestaly si vybírat to, co je pro nás nevyhovující, i když to může vypadat, že nám to dost přináší. Je na čase změnit své volby??? Ať vás k nim vedlo cokoliv?? Ať to bylo třeba, protože jste musely být silné .. musely jste se postarat sami o sebe a musely jste se svým výběrem bránit okolí a být dost silné nato se vším bojovat????

Ať byl váš důvod jakýkoliv ...nefunguje!!!!!

Nikomu nebudu slibovat zázraky, i když jsem se sama u sebe milionkrát přesvědčila, že je dokážu 😂 A moji klienti mě o tom přesvědčují den co den. Ale volba je vždy na vás👍A je to opravdu lehké. Stačí se rozhodnout a pak se vše děje s lehkostí a radostí. Do života vám přijdou ty správní lidé... techniky a vše najednou náhodou přijde až k vám 😂😂Tu náhodu myslím samozřejmě ironicky. Na vás je jen následovat tu energii vaší volby a zázraky jsou tu😉

Všem, kdo dočetli do konce s vděčností děkuji a přeji Vám aby jste si dokázali ve svém životě tvořit jen lehkost a těžkosti propustili. A poslední otázka na konec na kolik procent jste muž a na kolik žena??😉Možná Vám to dá spousty odpovědi😉

Krásný den Káťa