NAŠE TVORBA

Dotek lehkosti - magic life

tvoří Kateřina Brázová, Klára Berkovcová a naše děti Nelinka, Bětuška, Nikča, Amálka a Kryštůfek.

Tvoříme a spojujeme energetické, tělesné a slovní procesy, díky kterým nabízíme nástroje a otázky k vytvoření všeho, po čem toužíte jiným, snadnějším způsobem. Ke změně věcí ve vašem životě, které jste dosud nemohli změnit. To Vás zmocňuje vědět, a začít fungovat jako vědomá bytost, kterou skutečně jste. 

Procesy jsou navrženy tak, aby Vám umožnily vytvořit si život takový, jaký si zvolíte. Praktické, dynamické a pragmatické nástroje Vás provází krok za krokem a pomohou Vám v tom, abyste byli více vědomí v každodenním životě a odstranili všechny překážky, které Vám v tom brání. Pak se život může stát dobrodružstvím toho, co si vyberete. Chcete zažít dobrodružství namísto nudného a všedního a stereotypního života? Co chcete vytvořit? Kolik zábavy můžete mít? Připravujeme pro Vás mnoho kurzů o tělech, vědomí, mini školení, setkání, víkendové pobyty a mnoho dalšího. Děkujeme, že jste u toho s námi. 

Díky otevřenému vědomí k nám přišlo velmi mnoho talentů a darů, které vytváří naši tvorbu jedinečnou a právě jedinečnost je to, co má každý z nás. Každý má dar/talent, který je specifický jen pro něj. Jaký je ten Váš? Už jste ho objevili?

Na společné cestě jsme uznaly své dary a talenty, které dál rozvíjíme a prohlubujeme. Díky otázkám se dostáváme k channelingu (= je specifickou vnitřní (duchovní) komunikací lidské bytosti (člověka) s vyššími jemnohmotnými úrovněmi Vědomí (dimenzemi) a Existence ve Vesmíru.) Společně tvoříme také knihy, básně, motivační příspěvky, videa a online webináře. 

Krom vědomí nás naplňuje i materiální tvorba v rámci designu a výroby vlastních produktů - od šití, scrapbooku, mix techniky, šperky a doplňky, barefoot obuv, atd... - vše bez limitů, kdo ví, co se k tomu ještě přidá? Do našeho e-shopu přidáme i tuto tvorbu. 

Společně pořádáme kurzy pro jednotlivce, skupiny, vzdělávací instituce, firmy a tvoříme speciální terapie po celé republice.


Káťa Brázová

Jablonec nad Nisou

605 733 540

IČ 07674902

EMAIL

doteklehkosti@email.cz

Klára Berkovcová
Měcholupy u Blovic

777 543 998
IČ 87380641

SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Facebook / Youtube / Instagram