O NÁS

Dotek lehkosti - magic life

tvoří Kateřina Brázová, Klára Berkovcová

Naším společným cílem je rozšířit a otevřít možnosti  a přijetí zodpovědnosti za vlastní život v principu pravdy k sobě, v přijetí skutečností a v síle přítomného okamžiku. 

Díky přetvoření přijatých přesvědčení od okolí, lživých předstírání a iluzí dokážeme uznat svou vlastní podstatu a pravdu, která v ní je uložená. 

A z jakých důvodů je pro nás zodpovědnost za sebe tak důležitá? 

  1. Jednoduše když jí přijmeme, vzdáváme se tím hodnocení, souzení, nekonečných stížností, kritiky druhých, které nikomu neprospívají. 
  2. Máme možnost zjistit pravdu o tom, kdo jsme, naší pravou autentičnost a to, s jakými talenty přicházíme na tento krásný svět.
  3. Čím více lidí zjistí, jaká je jejich tvůrčí energie, tím více se jako společnost můžeme vědomě rozvíjet. 
  4. Vytvoříme prostor pro uvolnění energetické zátěže, napětí, nepřirozeného tlaku, energetických toků. 
  5. Staneme se tvůrci vlastního života se všemi následky toho, co tvoří naše volby a díky komunikaci s tělem víme, jaké volby jsou pro naše tělo prospěšné, aby jsme předešli zlým následkům.
  6. Přijetím vlastní zodpovědnosti nepřebíráme zodpovědnost za druhé a nevkládáme zodpovědnost za náš život někomu jinému, tím přestáváme podporovat chaos a složitost.
  7. Každá osobnost získá svou vlastní stabilitu a jistotu a tím vytváří rovnost, harmonii a přirozený respekt ve společnosti. 
  8. Tím, že dětem zůstává jejich vlastní přirozená zodpovědnost za sebe, jsou ve své podstatě stále sebevědomý a jistí sami sebou, svými činy a svým jednáním, nemusí tak přebírat neprospěšné vzorce od okolí. 
  9. Přijetím té nejhorší skutečnosti o nás samých získáme uvolnění a celkovou volnost podívat se skutečné pravdě do očí a učinit nové volby. Díky tomuto vytváříme možnost otevření se i dalším lidem. Dokážeme přijmout naší vnitřní sílu. 
  10. Život v přítomnosti, radost v každém okamžiku a přijetí mužské a ženské energie. Je pro nás přirozené žít v energetické výměně - tj. v rovnosti dávání a přijímání. Káťa Brázová

Jablonec nad Nisou

605 733 540

IČ 07674902

EMAIL

doteklehkosti@email.cz

Klára Berkovcová
Měcholupy u Blovic

777 543 998
IČ 87380641

SOCIÁLNÍ SÍTĚ
FacebookInstagram