Celistvost těla

Těšíme se 21.9.

Poznáte, propojujete a vnímáte energii Vašeho těla? Jaká přesvědčení jste kdy přijali za své, a díky tomu vytváříte život a funkčnost Vašeho těla v přítomném okamžiku? Jste celkově spokojení se svým tělem (ne jen po fyzické a vzhledové stránce)? Funguje v aspektu Vašeho věku tak, jak je přirozené? 

Znáte celek Vašeho těla a jednotlivé součásti a okolnosti, které dokážete propojit a navnímat? Co Vám Vaše tělo sděluje svými projevy? A řídíte se za každé situace podle jeho vědomí? 

To vše a mnohem víc si osvojíme během šesti dílů našich online webinářů, kdy během 60-90 min zvědomíme zátěže, bloky, energetické vazby a další, projasníme okolnosti a souvislosti a opustíme stará a nefunkční přesvědčení. Díky tomu vytvoříme volby vědomí, jednoduchosti, lehkosti a porozumění s vnímáním vlastních těl a vlastním znaků. Poznáme vlastní jedinečnou přirozenost. Propojíme tělo - mysl - duši - ochranu v jednotu. 

Těšíme se od 21. 9. 2020 každé pondělí ve 20:30 po dobu šesti následujících týdnů. 

Přihlášku vyplňte dle objednávky v eshopu. Online připojení probíhá přes ZOOM, odkaz je https://us02web.zoom.us/j/762987472

6 000,00 Kč