Priority s Ráchel

Začínáme 27. 9.

Jak seřadit energii a priority v jednotu? Co to vůbec jsou energetické priority a proč je vědomě setřídit a zvědomit? Jak je propojit, aby to vytvořilo souznění a propojení všeho? A jak přetvořit vše, co je pro Vás v životě tíživé a vytvořit tak místo, kde Vám bude příjemně a blahodárně? 

Každá priorita je jako puzzlík do skládačky a složením všech 10 priorit vytvoříte ucelený a jasný obrázek všeho, co je pro Vás prospěšné, jaké to je žít v lehkosti a jak si poradit se vším zatěžujícím. 

10 kapitol vědomí v uzavřené skupinovém online setkání. V každém díle projdeme jednu prioritu z deseti a vcelku to vnese sjednocení do Vašich životů, tak aby vše klapalo s lehkostí, radostí a hravostí. Za pomocí energetických procesů, relaxačních technik, návodných otázek, kresby a jiných propojení získáme celek prostředků k vytvoření jiných možností a jiného úhlu pohledu. 

Tentokrát navíc s nevidomou Ráchel Skleničkovou a tento její úhel vnitřního pohledu tomu dodá úplně jiný rozměr.

Jaké jsou Vaše priority? Jednotlivé střípky Vašich priorit složí celý Váš život. Kolik jich máte? Žijete podle přínosných priorit pro tělo a vědomí? A máte je seřazené podle důležitosti, tak aby to mohlo tvořit celek a život v lehkosti a harmonii? 

Tento program je vytvořený tak, že vznikne skupina, kde budeme sdílet vše, co s těmito tématy souvisí a samozřejmostí je i individuální přístup. A proto, že je priorit 10 a tvoří celek, tak má svůj smysl projít cyklus celý. Proto tentokrát nebude možné využít jen jednu z kapitol.

S jakou lehkostí můžeme vytvořit pevné základy všeho a propojit svět fantazie a hravosti se světem hmoty a materiálnosti? Jakou energii můžeme vytvořit, když přidáme ještě naši tělesnou stránku? Dovolíte si s námi vytvořit místo, kde je možné zažít vše, mít hojnost vědomí, jednotu se sebou i se všemi? A jakoukoliv představu pak zhmotnit? S jakou lehkostí se stanete tvůrci života i procesů?

1 kapitola je v rozsahu 60 min. A hodnota celého programu je 5.000 Kč. Dovolíte si zažít souznění a energetické propojení všeho? Zažít pocit, že je důležité už jen to, že jste? Rezervaci ve skupině dokončete v sekci přihlášky a prodej. Co můžeme všichni společně vytvořit a přetvořit?

Další série začne 27. září.

Přihlášky již spuštěny. Informace budou zasílány o každém tématu průběžně e-mailem. Privátní skupina na messengeru/whats appu.

5 000,00 Kč