Priority ZÁŘÍ

Další série otevřena

Každá priorita je jako puzzlík do skládačky a složením všech 10 priorit vytvoříte ucelený a jasný obrázek všeho, co je pro Vás přínos, jaké to je žít v lehkosti a jak si poradit se vším zatěžujícím. 

10 kapitol vědomí v uzavřené skupinovém online setkání. V každém díle projdeme jednu prioritu z deseti a vcelku to vnese sjednocení do Vašich životů, tak aby vše klapalo s lehkostí, radostí a hravostí.

Jaké jsou Vaše priority? Jednotlivé střípky Vašich priorit složí celý Váš život. Kolik jich máte? Žijete podle přínosných priorit pro tělo a vědomí? A máte je seřazené podle důležitosti, tak aby to mohlo tvořit celek a život v lehkosti a harmonii? 

Tento program je vytvořený tak, že vznikne skupina, kde budeme sdílet vše, co s těmito tématy souvisí a samozřejmostí je i individuální přístup. A proto, že je priorit 10 a tvoří celek, tak má svůj smysl projít cyklus celý. Proto tentokrát nebude možné využít jen jednu z kapitol.

S jakou lehkostí můžeme vytvořit pevné základy všeho a propojit svět fantazie a hravosti se světem hmoty a materiálnosti? Jakou energii můžeme vytvořit, když přidáme ještě naši tělesnou stránku? Dovolíte si s námi vytvořit místo, kde je možné zažít vše, mít hojnost vědomí, jednotu se sebou i se všemi? A jakoukoliv představu pak zhmotnit? S jakou lehkostí se stanete tvůrci života i procesů?

1 kapitola je v rozsahu 60 min. A hodnota celého programu je 5.000 Kč. Dovolíte si zažít souznění a energetické propojení všeho? Zažít pocit, že je důležité už jen to, že jste? Rezervaci ve skupině dokončete v sekci přihlášky a prodej. Co můžeme všichni společně vytvořit a přetvořit?

Další série začne 9. září.

Přihlášky již spuštěny. Informace budou zasílány o každém tématu průběžně e-mailem. Privátní skupina na messengeru/whats appu.

5 000,00 Kč