PSYCHOMOTORICKÝ VÝVOJ DÍTĚTE V SOULADU S PŘIROZENOSTÍ

Podíváme se na všechny fáze vývoje miminka do věku 3 let. Jsou rozděleny podle věkových kategorií. V dnešní době je na internetu, v knihách a v okolí velmi mnoho názorů na výchovu, vývoj, co dělat a nedělat a žena maminka, muž tatínek i děti samotné mohou pociťovat chaos, protože zkoušíme to a tamto a stále to není to pravé ořechové. 

Těchto všech přesvědčení se můžeme zbavit, uděláme si jasno, co je pro nás jako rodinu prospěšné z hlediska nošení/nenošení, kojení/nekojení, polohování, uspávání, stravování, respektujícího vývoje, množství a druhu hraček, nočníky a odplenkování, dudlíky, co má a co nemá dítě umět a jak na to všechno. 

Cílem je projasnit a začít komunikovat se svým tělem, tak jak je to přirozené, vytvořit prostor pro energii dětí a rovnost mezi všemi. Aby bylo jasno, co je pro každého člena prospěšné, kdy co dělat, jak se chovat, a propustit všechny tabulky a posuzování s okolím, že už by mělo umět to a ono, že už má chodit atd... Důvěra v sebe, ve své dítě a ve svého partnera se stane základem přirozena.

  • narození - 12 měsíců = 6 dílů = cena je 4.000 Kč
  • 12 měsíců - 24 měsíců = 3 díly = cena je 2.000 Kč
  • 24 - 36 měsíců = 3 díly = cena je 2.000 Kč

Zvolte si variantu:

Cena od 2 000,00 Kč