Těhotenství, porod a šestinedělí v lehkosti

Vědomé těhotenství, porod a šestinedělí, to je obsahem 6-ti dílné série. Jak se s lehkostí napojit na miminko už v těhotenství? Jak s ním komunikovat? A jak zažít pohodové těhotenství bez komplikací, tradovaných obtíží a nevolností? 

Díky spojení a komunikace s tělem se dokážeme společně vědomě napojit a tím si vytvořit souznění a harmonii již v raném těhotenství. Jak toto vše využít při porodu? Dovolíte si zažít bezbolestný porod, s vědomím přístupu a možností od miminka? 

Zažít šestinedělí bez stresu, úzkosti a maximálně prožít radost, souznění, přijetí a vybudovat tak harmonický vztah pro celý život? Dovolíte si to zažít? Přistupovat s vděčností k dětem a vytvořit přirozený respekt? 

A jak zvládnout přijetí mezi sourozenci, bez žárlivost, tak aby vzniklo láskyplné přátelství? 

To vše a mnohem víc je součástí 6 dílné série, která začíná 15. 6. 2020 a pokračuje každé následující pondělí. V průběhu jednotlivých dílů zažijete propojení energie, slova a tělesné podstaty, vytvoříme jedinečné procesy přímo pro Vás v souladu s přirozeným ženstvím, spustíme obnovovací tělesné procesy a uklidníme tělo, mysl i ducha. 

5 000,00 Kč