Tvořivé dítě

3dílná minisérie o tom, jak se jinak podívat na chování a vnímání dětí. Čeho jsou si Vaše děti vědomé, že to ovlivňuje Váš vztah?

Jakým způsobem vytvořit vztah, kde nebudeme omezovat dětskou tvořivost, hravost, radost a vnímavost? Jak přirozeně podpořit a uvědomit si talenty, dary a kapacity dětské duše, dětské spontánnosti a jejich konání v souladu s přírodními zákony? Co vytváříme a předáváme, či co jsme se naučili jako děti, jež není přínos pro dětské uši a jejich vnímání? Jaká přesvědčení boří dětské sny, představivost a hravost a jak se těchto nastavení jednou pro vždy zbavit? 

Zbavit tak, aby jste jednali za sebe, ze své podstaty, tak jak jste si kdysi v některých situacích v dětství třeba řekli, že až budete dospělí, tak se takto k dětem chovat nebudete. A je to tak, jak jste si řekli? Či naučené vzorce jsou někdy silnější? Trápíte se tím, že ač nechcete a své děti milujete, tak jim někdy nechtěně ubližujete? 

Dovolíte si s námi projít přeměnou energetického náboje, kdy díky procesům přetvoříme to, co nám už neprospívá na energii a možnost nových, vlastních voleb ve Vašem i dětském jednání? 

I tady máte možnost volby. Teď máte nějaký vztah, který funguje určitým způsobem. Buď v něm takto můžete pokračovat dál, a nebo se na to můžeme podívat jinak, vytvořit tak vzájemnou lehkost a hravost. Aby i vy jste si od teď mohli užít tvořivost svých následovníků. 

Na chvilku se zastavte. Podporujete teď tvořivost svého dítěte v jeho přirozenosti a bez tlačení na rozvoj a potenciál? Je Vaše vnitřní dítě také tvořivé?

V případě zakoupení celé série získáte výhodu 500 Kč. 

Zvolte si variantu:

Cena od 2 000,00 Kč 3 500,00 Kč