Vnímání života všemi smysly - posouváme termín na leden 2021

Specialita

Tato série je velmi prohlubující tvůrčí energií. Spojujeme svou energii s úžasnou Ráchel Skleničkovou, která je v tomto životě nevidomá, a právě díky tomu tvoří a vnímá smysly jiným způsobem. Ráchel je naší klientkou energetických priorit, a jak ona sama řekla, tak se jí otevřel díky tomu úplně jiný svět vnímání a vědomí. A právě díky tomu jsme spojily naše síly. Díky Ráchel za tvůj přístup a důvěru.

Během těchto 15 dílů spojíme praktickou část všech smyslů s materiálním, hmotným, duševním světem. Poznáme jak vnímat hravě všechny naše smysly, jak je více propojit ze všech úhlů pohledu. Jakým způsobem jste se na ně nikdy nepodívali? Otevřeme možnosti našich plných kapacit a i díky zapojení Ráchelčiny hudby zvědomíme nový svět, a nové příležitosti. 

V rámci našich energetických, tělesných i slovních procesů projasníme všechny oblasti, kde ještě nevnímáte lehkost, radost či propojení. Díky nám můžete Vaše těžkosti projít s nadhledem, v přítomném okamžiku a bez jakéhokoliv zátěže. Jakým způsobem vnímáte Váš hlas, čich, chuť, dotek a hmat, zrak, sluch či vnitřní třetí oko? Jsou pro Vás samozřejmostí? Jste za ty dary a kapacity vděční? 

Po dobu patnácti týdnů od ledna 2021., vždy v neděli od 20:30 se těšíme na online webináře prostřednictvím služby ZOOM. V sekci blog naleznete i video pozvánku. 

Jaký je Váš smysl života? Jak díky němu vnímáte a žijete Váš život? 

15 000,00 Kč