Zodpovědné a spokojené dítě

3dílná minisérie o tom, jak se jinak podívat na chování a vnímání dětí. Čeho jsou si Vaše děti vědomé, že to ovlivňuje Váš vztah? 

Dáváte dětem zodpovědnost, přebíráte za ně zodpovědnost či jim dáváte zodpovědnost za něco, co není jejich? Jaký energetický vliv má tato podstata zodpovědnosti? Jaký tlak na sebe vytváříte, když přebíráte zodpovědnost za někoho jiného? Musíte mít vše pod kontrolou? A stává se Vám, že už jste někdy na dně, vyčerpaní/á a už nevíte jak dál? 

Jak z toho všeho ven? A jak je možné nastavit podstatu spokojeného dítěte, tak aby jste byli spokojení i vy? Aby jejich spokojenost nebyla na úkor té Vaší? Dovolíte si nastavit harmonii mezi Vámi a dětmi? Pochopit jejich výjimečnost a to, že si dítě vybralo právě Vás kvůli tomu, aby jste společně vytvořili láskyplné a laskavé propojení? 

Díky energetickým, slovním i tělesným procesům se dokážeme napojit na děti, pochopit jejich chování z jiného úhlu pohledu a nastavit jiný rozměr ve všech oblastech. 

Na chvilku se zastavte. Na kolik procent jste zodpovědní za své dítě? Kolik zodpovědnosti má dítě za svůj život? Na kolik procent se vnímá jako spokojené? A na kolik procent jste spokojení vy? 

V případě zakoupení celé série získáte výhodu 1500 Kč. 

Zvolte si variantu:

Cena od 2 000,00 Kč 3 500,00 Kč