REFERENCE

Patrície Slosiar (malířka)"Život se vám změní, když dovolíte ze sebe udělat sebe a uznáte svoje hodnoty, dary a talenty. Vybrala jsem si víc a holky mě dovedly zpátky k sobě."

Irena Brožová "Ráda bych poděkovala, Klárce za její péči, byla pro mě velkým přínosem. Pomohla mi zrušit veškerá omezení, která jsem si vytvořila v oblasti podnikání a peněz. Po programu mi bylo velmi lehce a výborně jsem se u čištění i pobavila. Můžu všem jen doporučit, děkuji, Klárko ♥️ "

Lenka Ackermanová"Možná to bude zní velmi přehnaně, ale po kurzu mě začalo bavit ŽÍT! jsem velmi vděčná za všechno, co mě dosud v životě samozřejmě "náhodou" potkalo... dnes od rána tvořím, cítím vděčnost a sílu vybírat si a tvořit svůj život sama :-) Děkuji Káťo a Klárko"

Iva Valecká"Klárka mi děla při setkání velmi příjemnou společnost. Při řešení nejrůznějších bloků v životě se dostáváme k pro mě naprosto abstraktním záležitostem, které by mne vůbec nenapadly, ale po setkání mi je velmi lehce, jako by mi spadl kámen ze srdce. Mám na rukou atopický ekzém a pokaždé, když mi Klárka spouští tělesné procesy, se mi výrazně zjemni, stáhne a celkově je kůže velmi hladká a občerstvena. Moc jí děkuji za čas a energii, kterou mi předala. Je to člověk na správném místě ;) "

Nikola Miheličová"Čo mi dala možnosť poznať tieto dve úžasne bytosti? Diametrálne iný pohľad na život , moju realitu. Vďaka za otázky: Ako toto môžem zmeniť? Čo sa to tu deje? Čím to tvorím? .... a tak náhodou natrafíte na jeden zoom s Klárou a Kaťou a nestačíte sa čudovať ako veci kolo vás naberú úplne iný rozmer. Hneď viete, že toto je to čo ste hľadali. Ako to všetko čo sa dialo v mojom živote má svoje vysvetlenie, ako jedno na prvý pohľad neškodné slovne spojenie " som neviditeľná" vytvorí vašu realitu, a omnoho omnoho viac. Mam za sebou "hĺbkové online energetické vedomie" s Klárou , vrelo môžem odporúčať, je to niečo, kde dostanete odpovede a riešenie na úplne všetko a dokonca aj na to, čo ste ani netušili, že sa máte opýtať. ♥️ Cítim veľkú vďačnosť za Vás aj za seba, že som dostala túto možnosť a že som si to vybrala. Tak ako hovoria dievčatá "Ak je vedomie je možné všetko". "

Ráchel Skleničková (Klavíristka)"Do kurzu Energetické priority jsem se přihlásila 31.5. jako klientka, a nelze ani slovy popsat to, co mě ty holky za těch deset sezení naučily a jaké zážitky jsem tam měla. Neuvěřitelné rozšíření vnímání, úhlů pohledu na věci i na sama sebe, podnět k osobnímu rozvoji, ... myslím, že po skončení série jsem byla jiná než na začátku. Vím, že je to klišé a lidi to píšou pořád dokola, ale ono tohle je opravdu nejlepší popis toho, co se fakticky dělo. V kurzu jsem se naučila, jak pracovat s intuicí a komunikovat se svým tělem a jak vytvářet procesy a změny ve svém životě podle své volby. Velmi mě potěšil svým celostním přístupem. " 

DĚKUJEME VŠEM ZA VAŠÍ DŮVĚRU.


Archiv našich akcí