SLUŽBY

Jaké možnosti s námi máte? Dole na stránce naleznete formulář, kde si můžete rezervovat svůj čas u nás. Dovolíte si žít v lehkosti, radosti a hravosti? 

Energetické priority

10-ti dílná skupinová online setkání. V každém díle projdeme jednu prioritu z deseti a vcelku to vnese sjednocení do Vašich životů, tak aby vše klapalo s lehkostí, radostí a hravostí. 

Cena je 5.000 Kč.

Nová série začne v září. 

Přihlášky již spuštěny v eshopu.

Rodinný kruh

Projdeme rodinné vztahy a jak kdo reaguje na Vaši energii a jak jste kompatibilní. Přetvoříme polaritu tak, aby byly vazby v harmonii a souznění. Program cca na 4 - 6 hodin. 

Cena je 5.000 Kč.

Ženství, mateřství a rodičovství... aneb jak si užít roli ŽENY  z jiného úhlu pohledu?

20-ti dílná série seminářů na témata ženství, těhotenství, porod, šestinedělí, výchova dětí, partnerství aj. Každý týden na jedno z 20-ti témat. 

NOVÁ SÉRIE BRZY ZAČNE.

Cena jednoho dílu je 300 , délka je 60 min. ONLINE i OSOBNĚ. 

Online energetické vědomí

Terapie věnující se jakékoliv oblasti Vašeho života - vztahy, sex, zdraví, peníze, závislosti, sportovní výkony, talenty atd.

Během online terapie probereme danou situaci a rozklíčujeme, kde vznikl blok (energetický náboj) a ten odstraníme. Tím vznikne prostor pro nové možnosti a volby. Je to velmi efektní a rychlý způsob, když není možné přijít osobně.

Sezení trvá 60 min. 

Cena je 1.500 Kč

Hloubkové online energetické vědomí

Je čas se zbavit všeho, co Vás brzdí? Všech smluv a závazků, které máte vůči všem, včetně minulých realit? Objevit své kapacity, talenty i dary a užívat si jich v celé své kráse?Je čas propustit vše, co už pro Vás není přínos? A začít žít tak, jak jste si vždy přáli? Dát to vše do skutečnosti?

6 hodin individuálních čistících prohlášení ve všech oblastech, které je zapotřebí přetvořit, plný zákaznický servis i po čištění.

Je to velká investice? Super, jak se to ještě zlepší? Napište nám, vytvoříme spolu energetické odblokování všeho, co Vám brání.

Cena je 7.500 Kč.

Víkendové relaxační i vzdělávací pobyty

Připravujeme pro Vás relaxační i vzdělávací pobyty s rodinami, ale i čistě pro maminky, ženy a naopak pro tatínky, muže, tak aby si každý našel to své. Dále i příměstské tábory pro děti.

Spolupracujeme se spoustou krásných komplexů, tak se můžete těšit na pořádný odpočinek s dávkou tvorby jiných možností. 

Těšíme se na Vás. 

Rodinné konzultace

Tíží Vás v rodině nějaká těžkost? Něco s čím si nevíte rady? 

Ozvěte se nám a vymyslíme Vám program na míru přesně pro Vás a pro Vaši rodinu, tak aby byla přínosem pro všechny. 

Párové terapie

Chybí Vám dovolení pro svého partnera? Jaké trable máte? Dovolíte se zbavit všeho nefunkčního a vytvořit harmonii, souznění a prostor pro otevřenost a nové možnosti?

Jaké možnosti se Vám otevřou, když si spolu najdete čas, zarelaxujete si u BARs® a zároveň si vyřešíte vše, co Vám brání žít v lehkosti a radosti?

Sezení a relaxace trvá cca 2,5 - 3 hod. Cena je 2.500 Kč. 


Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.